Cashback & Shopping Points

 • 2% + 1 по 6500 MKD Купување
 • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

 • Работно време
  Понеделник - Вторник, Четврток - Петок 08:00 - 20:00
  Среда, Сабота 08:00 - 05:00
  Недела 08:00 - 12:00
 • Контакт
 • ID на Трговски Партнер
  36301756

Опис

Екстра Сумес ви нуди голем избор на месо и сувомеснати производи со врвен квалитет и професионална услуга. Вашата трпеза нека биде празник за вашите очи а и вашите најмили секогаш задоволни со производите на ЕКСТРА СУМЕС-ПРИЛЕП. 

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Ekstra Sumes ?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.