PILJARA REFRESH ILIEVSKI

Cashback & Shopping Points

  • 1% + 1 На вашата набавка
  • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
  • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

Опис


Ние нудиме голем асортиман на свежо овошје и зеленчук, јаткасти производи, здрава храна, еден дел од производите се со органско производство...


Се наоѓаме во строгиот центар на Неготино, веднаш до маркетот Кит - Го и Ви го нудиме најдобриот избор на свежо овошје и зеленчук. Нашето осум годишно искуство,ви гарантираме врвен квалитет на нашите производи.


 

Не можете да ја најдете вашата нарачка од PILJARA REFRESH ILIEVSKI?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.