Metropoliten travel

Cashback & Shopping Points

 • 2% + 1 по 6500 MKD Купување
 • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

 • Работно време
  Понеделник - Петок 10:00 - 20:00
  Сабота 10:00 - 15:00
 • Контакт
 • ID на Трговски Партнер
  36301754

Опис

МЕТРОПОЛИТЕН ТРАВЕЛ ДОО е формирана во 2008 год. како приватна туристичка агенција во Скопје. Формирана од тим од врвни професионалци со долгогодишно искуство во туризмот.
Во изминатиот период на работа стекнавме многубројни клиенти кои денес останаа лојални на нашите услуги. На Вас почитувани клиенти ви нудиме професионална соработка, максимално информираност како и комплетна асистенција при организација на башите бизнис патувања, авионскиот билет, семинари, хотелски сместувања, трансфери и транспорт било каде во светот.
За потребите на нашите клиенти , нашите услуги се достапни и на располагање 24 часа во денот преку нашите инфо телефони. МЕТРОПОЛИТЕН ТРАВЕЛ е компанија комплетно посветена на професионалноста. Нашите клиенти добиваат висококвалитетна услуга како и организација чија вредност е реална и оправдана.
Со МЕТРОПОЛИТЕН ТРАВЕЛ влезете во царството на висококвалитетен комфорт при патувањето.
Ви нудиме најквалитетна услуга во областа на авиопревозот. Брзо квалитетно и економично до посакуваната дестинација. Вашите соништа за егзотични места сега и не се толку далеку од стварност... Дозволете да Ви помогнеме да ги остварите!!!
ТА МЕТРОПОЛИТЕН ТРАВЕЛ поседува ЛИЦЕНЦА А бр.415 за туристичка дејност издадена од Министерство за Економија ;
 

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Metropoliten travel?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.