Italian Restaurant BASILICO

Cashback & Shopping Points

  • 3% + 4 5 - Ресторани по 6500 MKD Купување
  • 1% + 1 Организирани веселби по 6500 MKD Купување
  • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

Опис

Одлична храна, добра услуга и прекрсен амбиент. Поминете прекрасно време со вашите најмили, а во склоп со ресторанот за најмалите има детско катче. Нудиме ново дневно и посно мени, направено по сите ваши вкусови. Секој работен ден од 08:00 до 13:00 часот. Bon Appetit!

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Italian Restaurant BASILICO?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.