Gastroteca SIESTA

Cashback & Shopping Points

  • 3% + 4 по 6500 MKD Купување
  • ПРИФАЌА Cashback - картичка B2B

Контакт

Опис

Гастротека Сиеста е гастро бар, лоциран на улица Македонија во центарот на Скопје! Нуди неверојатно искуство во незаборавен ентериер, несекојдневно мени и беспрекорна услуга. Чувствувајте се како дома во опуштена атмосфера, атипична за Скопје. Дали е тоа доручек, пијалок после тешкиот работен ден, вкусна вечера или само пиво и тапаси , Сиеста е секогаш правиот избор.

 

Gastroteca Siesta is a gastro bar located on the main pedestrian street of Skopje! It offers the ultimate experience that features dazzling décor, not your usual menu and impeccable service. With its relaxed atmosphere ensures the perfect homely feeling and an escape like no other in Skopje. Many of the dishes are presented as sharing plates, reflecting the sharing and worm welcoming culture of Macedonia. Whether it’s a breakfast, after work drinks, a late dinner or just beers and tapas with friends, Siesta is the perfect choice for you!!

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Gastroteca SIESTA?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.