Restoran CASABLANCA

Cashback & Shopping Points

  • 3% + 4 по 6500 MKD Купување
  • ПРИФАЌА Cashback - картичка B2B

Контакт

Опис

Со традиција од 2006 година, Ресторан Casablanca Ве поканува на пријатна атмосфера, каде што храната и пијалоците што ги подготвуваме се вистинска уметност. Сè што се подготвува кај нас е направено со љубов и внимание, свежо изработено, доставено со љубезност и почит, само за Вашето задоволство.
Методот на подготовка на храната, услугата и материјалите што ги користат се стандардизирани според стандардите на HACCP.
Добредојдовте на појадок, ручек или вечера во топла средина каде што мирисот и вкусот создаваат магија, реката го смирува звукот, а виното ја смирува душата ...

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Restoran CASABLANCA?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.