Cashback & Shopping Points

  • 3% + 4 по 6500 MKD Купување
  • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

Опис

Српски бренд за женска висока мода кој што е застапен на нашиот пазар веќе неколку години. 

Сега на нова локација во ГТЦ 1 кат (од страната на плоштад)

- Женска конфекција

- модни додатоци (чанти, паричници, марами, шалови, шапки, капи, ракавици, костуми за капење)

- накит (бижутерија)

- перници и перничиња за врат

Не можете да ја најдете вашата нарачка од P.S. Fashion ?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.