Cashback & Shopping Points

  • 4% + 4 по 6500 MKD Купување
  • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

Опис

Уживајте во заедничките моменти што вечно се паметат, а нам препуштете ни да се погрижиме за вашиот декор и притоа насладувајте се со мирисот на цветот и задоволството на погледот кој тој го дава. Декорирани свежи цвеќиња само кај нас!
Сакате да оставите впечаток со вашиот уникатен поклон? Повелете и обратете ни се!

Разновидни цвеќиња и други производи за декор! Дојдете и уверете се! Ќе ја украсиме вашата свеченост на најгламурозен начин, а притоа ќе си добиете и Cash back и Shopping poeni!

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Cvekjara TANJA?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.