Cashback & Shopping Points

  • 3% + 4 На вашата набавка
  • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
  • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

Опис

"Кристалс" ДОО Штип е специјализирана продавница за накит и часовници. Програмата ви нуди брендиран машки и женски, сребрен и накит од челик украсен со: сваровски кристали, кристали, циркон, кварц, опух, аметист, корали, агата, маркизет, бисери...Оваа програма ви нуди и чанти, часовници, очила за сонце, привезоци, клучеви, паричници..  Накитот се дистрибуира од официјалните фабрики на Swarovski Elements: Австрија и Чешка

Не можете да ја најдете вашата нарачка од KRISTALS?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.