Cashback & Shopping Points

  • 2% + 1,5 Вкупно на набавката (нето сума)
  • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD .
  • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

Опис

„Fashion for you“ е продавница за женска облека, лоцирана во центарот на Скопје. Нашите најпознати парчиња се кожните јакни со крзно од лисица, кои ги имаме во најразлични бои. Во нашата продавница исто така ќе може да најдете секојдневни парчиња како фустани, сукњи, маици, џемпери и уште многу парчиња кои ќе ви го разубават вашиот секојдневен изглед. Исто така располагаме со прекрасни свечени фустани

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Fashion 4 You?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.