Cashback & Shopping Points

 • 2% + 1 по 6500 MKD Купување
 • ПРИФАЌА Cashback - картичка B2B

Контакт

 • Работно време
  Понеделник - Недела 07:00 - 23:45
 • Контакт
  0038976314312
 • Продажно место на Ваучери
   
 • ID на Трговски Партнер
  36301655
 • Card Pick Up
  Кај овој Трговски партнер можеш да си обезбедиш Cashback Card.

Опис

DIA CENTER - се на едно место... Прехрамбени производи и пијалоци како и многу други производи за здравје и нега, домаќински украси и модни додатоци.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од DIA CENTER?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.