Cashback & Shopping Points

  • 1% + 1 по 6500 MKD Купување
  • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

Опис

Ми-Сла маркет нуди широк асортиман на продукти за секојдневно задоволство на купувачите, со најдобра услуга и прифатливи цени. Се наоѓа во Струга, веднаш до зелениот пазар.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Mi-Sla?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.