Cashback & Shopping Points

  • 3% Cashback + 10% На вашата набавка
  • ПРИФАЌА
    Scan & Go
    myWorld Card
    B2B

Контакт

Опис

Сместување
Еуро Хотел Градче располага со 25 комфорно-стилско уредени соби од кои 4 се апартмани. Хотелот има сопствен паркинг плац.
Ресторан
Традиционална кујна со локални специјалитети. Ресторанот е со капацитет од 420 седишта и мал ресторан со капацитет од 90 седишта.
Конференциска сала
Салата е опремена со аудио-визуелна опрема: микрофони-жичани, микрофони – Wi-fi, TV LCD, LCD projector, DVD плеер , лап топ, флип чарт табла, Интернет, Скенер, принтер, копии, симултан превод со претходна најава.
Свадби и настани
Во хотелот организираме свадби, родендени за деца и за возрасни, момачки и девојачки вечери, крштевки, матурски вечери, апсолвентски забави, 8-мо мартовски забави, Пр-настани итн.
Кафе бар и летни тераси
Во рамките на хотелот функционира кафе бар и четири летни тераси позиционирани непосредно на брегот на езерото Градче. Во склоп на хотелот има билијард и пинг-понг маси.
Активности
Планинско пешачење, велосипедизам по планински патеки, лов и риболов, излет со скара покрај езеро, прошетки и посета на знаменитости поврзани со обичајното, културното и историското наследство.


Сите апартмани и соби се опремени со стандард кревет, директна телефонска линија, 70% од собите имаат мини бар, а 30% имаат сопствен сеф. климатизација, тоалетна маса, ноќна ламба,кабловска ТВ, бесплатна интернет конекција, бања со тоалет, и 24/7 собна услуга. Повеќе од 80% од собите имаат и тераса со неповторлив поглед. Во зима објектот се затоплува со сопствено парно греење.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од EURO HOTEL GRATCE?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.