Cashback & Shopping Points

 • 2% + 1,5 На вашата набавка
 • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
 • ПРИФАЌА myWorld Card

Контакт

 • Работно време
  Понеделник - Сабота 08:00 - 21:00
  Недела 09:00 - 15:00
 • Контакт
  Parfimerija Lady ul. Ilindenska bb. +389 76 420 298
  Parfimerija Lady ul. Goce Delcev bb +389 76 420 297
 • Продажно место на Ваучери
   
 • ID на Трговски Партнер
  36301634

Опис

Parfimeriite Lydi se naogjaat na dve lokacii vo Kumanovo i imaat bogat izbor na dekorativna kozmetika od najrazlicni svetski brendovi, razlicen vid na poznati brendovi na parfemi, parfemi na tocenje od najrazlicni kolekcii, moderni zenski tasni i novcanici.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Lejdi?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.