Cashback & Shopping Points

 • 2% + 2,5 Вкупно на набавката (нето сума)
 • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD .
 • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

 • Работно време
  Понеделник - Сабота 08:00 - 20:00
  Недела 08:00 - 12:00
 • Контакт
  Hristo Botev 26 gradski pazar
  1440 Negotino
  mob: +389 75 625 412
 • ID на Трговски Партнер
  36301633
 • Card Pick Up
  Можете да получите от този партньор myWorld Card от тип кредитна карта.

Опис

DELTA Duo-ts vi nudi golem izbor na metalna stoka,boi,lakovi,elektrika,dovod-odvod,plastika,izolacioni materijali,lepaci,strafovski materijali,kabli i alati(profesionalen) se naogjame na gradskiot pazar vo Negotino. Kaj nas ke dobiete 2% cashback i 2,5% vo SP za dopolnitelni ekstra popusti

Не можете да ја најдете вашата нарачка од DELTA DUO-TS?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.