Cashback & Shopping Points

  • 2% + 2,5 На вашата набавка
  • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
  • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

Опис

Нaшата аптека располага со секаков вид на лекови, помошни лековити средства, додатоци во исхрана, витамини и други суплементи, козметика и производи за лична нега и хигиена, чаеви и билни производи. Тука ќе најдете се што Ви е потребно за вашето бебе и дете, во однос на пелени, бебешка храна и козметика, детски играчки, се разбира по прифатливи цени.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Apteka In-farm?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.