DINA Hostes & Models

Cashback & Shopping Points

  • 2% + 2,5 На вашата набавка
  • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
  • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

Опис

Дина Моделс е реномирана ПР агенција зад која стои извонреден тим. Хостеси за настани, промотивни активности, видео спотови..

Не можете да ја најдете вашата нарачка од DINA Hostes & Models?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.