Cashback & Shopping Points

 • 2% Cashback + 8% На вашата набавка
 • ПРИФАЌА
  myWorld Card
  B2B

Контакт

 • Работно време
  Понеделник - Петок 08:00 - 21:00
  Сабота 08:00 - 20:00
 • Контакт
  tel: +389 34 320 395
 • Продажно место на Ваучери
   
 • ID на Трговски Партнер
  36301583

Услови

Cashback World предностите не важат за лекови кои што се на товар на ФЗОМ.
Ви благодариме на разбирањето.

Опис

Аптека Панацеа - 15 години грижа за Вашето здравје.
 

Професионална и квалитетна услуга од страна на нашиот тим, снабдена со лекови во секое време.
 

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Apteka PANACEA?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.