Cashback & Shopping Points

  • 2% + 1 по 6500 MKD Купување
  • ПРИФАЌА Cashback - картичка B2B

Контакт

Опис


Повелете на највкусната пица во Велес во Пица Тиме.
Нудиме секаков вид на пици , пити , пирошки , палачинки , проја , сендвичи , тостови ....
Примаме нарачки и вршиме достава до секој дом . Доставата се врши со Такси над 400 мкд доставата е гратис.

Нарачки на телефон: 075/464-782

Повелете ве очекуваме!!!

Не можете да ја најдете вашата нарачка од PIZZA TIME?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.