Cashback & Shopping Points

 • 2% Cashback + 5% На вашата набавка
 • ПРИФАЌА
  Scan & Go
  myWorld Card
  B2B

Контакт

 • Работно време
  Понеделник 00:00 - 23:55
  00:00 - 23:55
  Вторник - Недела 00:00 - 23:55
 • Контакт
  tel: +389 32 444 606
 • ID на Трговски Партнер
  36301564

Опис

Пекарница АН-ДА се занимава со прозводство на леб и бели пецива.
Произведуваме пици , пити пастрмајлии , леб , баници , кроасани , лиснато ...
Вршиме нарачки 24/7 на тел: 032-444 606

Не можете да ја најдете вашата нарачка од PEKARA AN-DA?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.