JUVELIR - nakit i casovnici

Cashback & Shopping Points

 • 3% + 4 по 6500 MKD Купување
 • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

 • Работно време
  Понеделник - Петок 09:00 - 20:00
  Сабота 09:00 - 15:00
 • Контакт
  tel: +389 32 385 585
  mob: +389 70 210 585
 • ID на Трговски Партнер
  36301528
 • Card Pick Up
  Можете да получите от този партньор myWorld Card от тип кредитна карта.

Опис


Јувелир е првата приватна фирма во регионот која располага со сопствен сервис за злато и сребро како и делумен сервис на часовници. ЈУВЕЛИР е присутен на пазарот од 1989 г. и започна со сопствени изработки на злато и сребро, а подоцна и сопствен увоз на повеќе артикли на накит. ЈУВЕЛИР дистрибуира часовници од марките: Casio, Sette, Doliche, детските часовници Q&Q, како и италијански детски сребрен накит. Од акцесоари нудиме голем избор на: паричници од познатата швајцарска марка Wenger, како и германската марка за приврзоци и пенкала  TROIKA.de(увоз за сопствени потреби) . Од 2013 ЈУВЕЛИР е генерален увозик на познатата марка за накит INORI. Од останатите услуги ..Безболно ставање обетка,промена на батерија за часовник(sony,maxell,renata..) исто така.. први во регионот во раните 90ти го воведовме начинот на замена 'старо злато за часовник'.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од JUVELIR - nakit i casovnici?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.