Cashback & Shopping Points

  • 2% + 2,5 На вашата набавка
  • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
  • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

Опис

SEBRING
Kompani e specializuar per ndrim dhe riparim te auspuheve per te gjitha llojet e veturave dhe makinerive. Perfshi ketu edhe auspuhet dekorativ te kompanive me renome boterore.
Pervoja jone mbi 20 vjecare Ju ofron klienteve sherbime cilesore, te shpejta me cmime te aresyeshme.
Na gjeni ne dy lokacione:
-Ne rrugen e ilindenit perballe shkolles se mesme medicinale dhe
-Ne Drunavec ne rrugen rajonale Tetove – Jazhince
-Na kontaktoni ne numrat: 076-426-762 dhe 075-282-078
SEBRING se bashku me Ju ndalon ndotjen e ajrit dhe ndotjen akustike te amientit.
 

Не можете да ја најдете вашата нарачка од SEBRING - KA?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.