Cashback & Shopping Points

 • 2% + 1 На вашата набавка
 • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
 • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

 • Работно време
  Понеделник - Петок 09:00 - 17:00
  Сабота 09:00 - 15:00
  Недела 00:00 - 00:00
 • Контакт
  mob: +389 70 646 566
 • ID на Трговски Партнер
  36301401

Опис

Ви нудиме прозори и врати со Aluplast профил од германско производство со висок квалитет и со бои според вашата желба.
Кај нас може да најдете профили со 6 комори и MACO меканизам и со број на дихтунги и број на стакла според вашите потреби. 

Сето ова во комбинација со брза испорака од денот на нарачката.


Истотака може да најдете и различни плочи за купатило, ходници, терази и кујни. Плочите се од прва класа со висок квалитет од различни производители и најважно со разумни и достапни цени.

 

 

Ne ju ofrojme dyer dhe dritare me profile Aluplast te prodhimit Gjerman me cilesi te lart dhe te garantuar me ngjyra sipas deshires.
Tek ne mund te gjeni profile me 6 komorra me "MACO" mekanizem  si dhe me numer diktungash dhe numer xhamash sipas deshires tuaj  . E gjithe kjo ju ofrohet per nji kohe te shkurter nga dita e porosise tuaj sepse kompania jone posedon ambientet e prodhimit ne te cilen operohet me shpejtesi dhe cilesi per te prodhuar ate qe ju deshironi .
Gjithashtu tek ne mund te gjeni edhe pllaka te llojeve te ndryshme , per banjo , korridore , ballkone dhe kuzhina . Pllakat jane te klasit te pare te cilesise se larte nga prodhues te ndryshem dhe me e rendesishmja me cmime shume te arsyeshme per klientet tane .
Ju mirpresim .

 

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Vizion Profil?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.