Cashback & Shopping Points

  • 2% + 2,5 На вашата набавка
  • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
  • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

Опис

Ние нудиме голем асортиман на ЛЕД светилки со 1 година гаранција од марките Horoz, V-TAC и voltaLED по пристапни цени.
Исто така нудиме и ЛЕД траки, обични, во бои и РГБ, градни и надградни ЛЕД светилки, рефлектори, рефлектори со сензор и уште многу други работи.

Ве очекуваме!

Не можете да ја најдете вашата нарачка од IGMA Monting?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.