APTEKA KAMELIJA Kavadarci

Cashback & Shopping Points

 • 2% + 1 по 6500 MKD Купување
 • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

 • Работно време
  Понеделник - Сабота 08:00 - 21:00
  Недела 08:00 - 14:00
 • Контакт
  tel: +389 43 413 434
 • ID на Трговски Партнер
  36301389
 • Card Pick Up
  Можете да получите от този партньор myWorld Card от тип кредитна карта.

Опис


Постоиме на пазарот 24 години секогаш сме достапни за нашите пациенти и информации од страна на дипломирани фармацевти,Аптеката Камелија се наоѓа во центарот на Кавадарци, пред првиот триаголник .

Не можете да ја најдете вашата нарачка од APTEKA KAMELIJA Kavadarci?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.