Cashback & Shopping Points

 • 3% + 4 На вашата набавка
 • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
 • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

 • Работно време
  Понеделник - Петок 08:00 - 23:59
  Сабота - Недела 00:00 - 01:00
  08:00 - 23:59
 • Контакт
  tel: +389 75 200 022
 • Продажно место на Ваучери
   
 • ID на Трговски Партнер
  36301353

Опис


CITY CAFÉ е урбано и модерно кафуле во строгиот центар на градот. Во текот на работната недела ви нудиме релаксирана атмосфера за кафе-муабет, придружени од насмеаните лица на нашиот персонал и нивната брза услуга. За време на викендите ова место се претвора во мини ноќен клуб каде секој е добредојден да се забавува на разновидна музика од добро познати диџеи и бендови. Најмладите журкаџии редовно ги прославуваат своите родендени кај нас. Организираме промоции на пијалоци и тематски забави. Повелете во најдоброто место во градот, ние постоиме за вас - CITY CAFÉ Неготино!

Не можете да ја најдете вашата нарачка од CITY CAFE?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.