Cashback & Shopping Points

 • 3% + 4 На вашата набавка
 • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
 • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

 • Работно време
  Понеделник 10:00 - 14:00
  16:00 - 00:20
  Вторник - Среда, Петок - Сабота 10:00 - 14:00
  16:00 - 20:00
  Четврток 10:00 - 14:00
 • Контакт
  mob: +389 76 407 770
 • ID на Трговски Партнер
  36301334

Опис


Модерна и квалитетна гардероба која ги задоволува сечии вкусови. Ви нудиме голем избор на облека во зависност од престојната сезона (фармерки, кошули, фустани, јакни, блузи...). Голем спектар на машка и женска гардероба со примамливи цени и екстра квалитет.
" Кога зборуваме за мода, тогаш мислиме на бутик Урбан!"
Се наоѓаме во старата чаршија во Неготино, повелете посететене!


Ве очекуваме!!!


                            

Не можете да ја најдете вашата нарачка од URBAN boutique?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница. CashBlack Week Double Cashback: myWorld.com, travelWorld.com и Partners кои не се обележани со Double Cashback се исклучени.