Cashback & Shopping Points

 • 8% Cashback Deal* Сега 8% наместо 3% Cashback Валиден од 02.2.2023 до 01.1.2024
 • * Со Cashback Deal, ги откупувате вашите Shopping Points и ви се припишува повеќе Cashback. За да го направите тоа, мора да имате доволно Shopping Points на вашата сметка на myWorld, кои ќе бидат откупени во myWorld за Cashback Deal.Потоа, вашите Shopping Points автоматски ќе се одземат од вашата сметка на myWorld.

 • ПРИФАЌА
  Scan & Go
  myWorld Card
  B2B

Контакт

 • Работно време
  Понеделник - Петок 08:00 - 23:59
  Сабота - Недела 00:00 - 01:00
  08:00 - 23:59
 • Контакт
  ул.15-ти Корпус бр 46 6330 Струга
 • ID на Трговски Партнер
  36301322

Опис

Ние ви го нудиме највкусното кафе и највкусното мезе во градов.Без разлика во кој дел од денот сте расположени за дружба со вашите пријатели , ние ви стоиме на располагање и постоиме за да се погрижиме секоја ваша средба да остане запаметена. Дружбата со пријателите збогатете ја со некое од нашите вкусни јадења и залиете ги со пијалок по ваш избор.
Ви стоиме на располагање за вашите потреби.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Bar a Bar?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.