Cashback & Shopping Points

 • 2% + 1 по 6500 MKD Купување
 • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

 • Работно време
  Понеделник - Сабота 08:00 - 20:30
  Недела 08:00 - 12:00
 • Контакт
  mob: +389 70 482 214
  tel: +389 47 522 990
 • Продажно место на Ваучери
   
 • ID на Трговски Партнер
  36301307
 • Card Pick Up
  Можете да получите от този партньор myWorld Card от тип кредитна карта.

Опис

ШУРБЕ СТИЛ Битола
Кај нас можи да пронајдите се она што го нема кај другите.
Широк асотриман на 
Бои и Лакови
Железарија
Водовод и Одвод
Браварија
Лепаци 
Поликолор
Електрика 
Пластичарија 
и се друго за да вашиот дом изгледа прекрасно.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од SHURBE STIL?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.