Cashback & Shopping Points

  • 1% + 1 На вашата набавка
  • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
  • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

Опис

MБМ маркет со локација во центарот на град Радовиш Ви нуди широк асортиман и врвна услуга. Повелете посетете го нашиот маркет и обезбедете си ги вашите членски предности. 
Ве очекуваме.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од MBM MARKET?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница. CashBlack Week Double Cashback: myWorld.com, travelWorld.com и Partners кои не се обележани со Double Cashback се исклучени.