Cashback & Shopping Points

  • 3% + 4 На вашата набавка
  • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
  • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

Опис

Тренд Гастро Бар се наоѓа во срцето на Аеродром и ви нуди одличен амбиент, забава и услуга.

Дојдете и посетете го најмодерниот бар во Македонија.

Ве очекуваме!

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Trend Gastro bar?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.