Cashback & Shopping Points

 • 1% + 1 по 6500 MKD Купување
 • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

 • Работно време
  Понеделник - Недела 00:00 - 23:59
 • Контакт
  тел: +389 43 230 901
 • ID на Трговски Партнер
  36301172
 • Card Pick Up
  Можете да получите от този партньор myWorld Card от тип кредитна карта.

Опис

На самиот излез Велес Север се наоѓа бензинската пумпа Симит Петрол. Нашата бензинска пумпа е препознатлива по тоа што сме ексклузивни застапници за горивата на Shell. Во склоп на самата бензинска пумпа има паркинг и маркет кој работи 24/7.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од SIMIT PETROL?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.