Cashback & Shopping Points

 • 2% + 1,5 по 6500 MKD Купување
 • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

 • Работно време
  Понеделник - Петок 08:00 - 21:00
  Сабота 10:00 - 16:00
  Недела 08:00 - 09:00
 • Контакт
  mob: +389 70 311 480
  tel: +389 2 6131 299
 • ID на Трговски Партнер
  36301064

Опис

Ново отворениот дуќан кој се наоѓа во Карпош 4 на ул Вич 28 лок.8 ви овозможува да дојдете и разгледате на најнови кожни машки,женски и детски обувки од проверен квалитет, кожни каиши и новчаници, најнови модели на Пенти со сите бројчиња, кожни машки и женски ташни и уште многу други производи. Повелете, контакт за инфо 070-255-189, 070-311-480

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Julija Stil?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.