Bistro BRUKLINSKI

Cashback & Shopping Points

 • 3% + 4 На вашата набавка
 • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
 • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

 • Работно време
  Понеделник 00:00 - 01:00
  08:00 - 23:59
  Вторник - Петок 08:00 - 23:59
  Сабота 10:00 - 23:59
  Недела 00:00 - 01:00
  12:00 - 23:59
 • Контакт
  Tel: +389 2 6091 844
  mob: +389 78 337 843
 • ID на Трговски Партнер
  36301010

Опис

Бистро Бруклински е лоцирано во срцето на населбата Дебар Маало. Со вкусна храна и интересна викенд Џез програма, ова место ви нуди незаборавни моменти.Располага со вински подрум со капацитет од 60-70 седишта.
Бруклински е цитирано како место со најдобрите биф бургери во Македонија.
 

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Bistro BRUKLINSKI?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.