Hair & Make Up Studio IMAGE

Cashback & Shopping Points

  • 2% + 2,5 На вашата набавка
  • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
  • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

Опис

Успешната приказна на студио IMAGE започнува во 2004 година и продолжува како таква поради константното професионално надоградување и иновативност.

Покрај многубројните досегашни третмани студиото IMAGE  воведе голем број новитети меѓу кои ботокс за коса, кератински третмани за коса, третмани со ARGAN, SHECARE третман, Anti-age третман со Collagen, Ombre - Balayage  и многу други. 


За клиентите исто така се нудии надоградба на нокти со професионалната линија O.P.I. и професионална шминка.  

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Hair & Make Up Studio IMAGE?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.