Cashback & Shopping Points

 • 3% + 2,5 по 6500 MKD Купување
 • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

 • Работно време
  Понеделник - Среда, Петок 07:00 - 20:00
  Четврток 07:00 - 07:00
  Сабота 07:00 - 14:00
 • Контакт
  tel: +389 32 442 203
 • ID на Трговски Партнер
  36301008
 • Card Pick Up
  Можете да получите от този партньор myWorld Card от тип кредитна карта.

Опис

Од 1996 година постоиме
Сите ваши проблеми ги решаваме
Со топол прием ќе ве удостоиме
Лајонес попусти даваме
Автоделови,вулканизер и перална за коли,
Производи за секоја генерација
Продаваме и земјоделска механизација
За вашите возила нудиме гуми од видови разни
Повелете во Цек комерц
Нема да си отидете празни.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од CEK-KOMERC?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.