Energetix - Nobel

Cashback & Shopping Points

  • 4% + 4 На вашата набавка
  • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
  • ПРИФАЌА myWorld Card

Контакт

Опис

Ние се грижиме за Вашето здравје, Ви нудиме Филтри за чиста и мека вода, без бигор, тешки метали, хлор, арсен... Го имаме и зеолитот, чудото од природата, кој го чисти целосно Вашиот организам, силен детоксикатор, имуностимулатор и антиоксиданс. За сите кои водат грижа за убавиот изглед имаме 100% природна козметика на база на зеолит и етерични масла, без парабени, парфеми и други хемиски додатоци. Магнетниот накит ни помага кај главоболки и мигрени, висок и низок крвен притисок, артритис, стрес, депресија, слаба циркулација, несоница, менструални болки, болки во грбот...

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Energetix - Nobel?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.