Cashback & Shopping Points

  • 8% Cashback Deal* Сега 8% наместо 3% Cashback Валиден од 01.6.2023 до 15.6.2023
  • * Со Cashback Deal, ги откупувате вашите Shopping Points и ви се припишува повеќе Cashback. За да го направите тоа, мора да имате доволно Shopping Points на вашата сметка на myWorld, кои ќе бидат откупени во myWorld за Cashback Deal.Потоа, вашите Shopping Points автоматски ќе се одземат од вашата сметка на myWorld.

  • ПРИФАЌА
    Scan & Go
    myWorld Card
    B2B

Контакт

Опис

Street Bar се наоѓа на централната улица Илинденска во Кавадарци. Street Bar во последните неполни 3 години работи и се развива во континуитет со тоа што во работни денови нуди најдобро кафе во градот, сите производи на Кожувчанка, цедени свежи сокови и др. Секој викенд имаме гостувања на најеминентните дј и бендови од цела Македонија и пошироко.  Повелете и уживајте. Ние постоевме и ќе постоиме за Вас...  

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Street Bar?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.