Cashback & Shopping Points

  • 3% + 4 На вашата набавка
  • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
  • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

Опис

Најубавата плажа во Дојран. Место на мир и спокој до самото езеро преку целиот ден, а навечер забави со познати DJ-и. Во текот на летната сезона, за нашите посетители се достапни преку 300 лежалки.

Добредојдовте во Beach Bar Re-form, Дојран!

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Kafe Bar Reform?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.