Cashback & Shopping Points

 • 2% + 2,5 по 6500 MKD Купување
 • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

 • Работно време
  Понеделник - Вторник, Четврток - Петок 08:30 - 20:30
  Среда, Сабота 08:30 - 16:30
 • Контакт
  tel: +389 48 404 401
  fax: +389 48 551 443
  mob: +389 78 307 070
  e-mail Val@val.mk
  www.val.mk/
 • Интернет / Социјални медиуми
 • Продажно место на Ваучери
   
 • ID на Трговски Партнер
  36300908
 • Card Pick Up
  Можете да получите от този партньор myWorld Card от тип кредитна карта.

Опис

ВАЛ ДООЕЛ е компанија која постои веќе 15 години.

Нејзината дејност е продажба на производи за домаќинство, хотел-ресторани, кетеринг, бела техника.

Понудените производи се од познати брендови како Luminarc, Bormioli, Bohemia, Westmark, Rigamonti, Metalac, Gorenje, Rohnson, Grundig, Severin, Max, Bosch.
Ви стоиме на располагање со квалитетна услуга.

www.val.mk
 

Не можете да ја најдете вашата нарачка од VAL?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.