Cashback & Shopping Points

  • 2% + 2,5 На вашата набавка
  • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
  • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

Опис

ВАЛ ДООЕЛ е компанија која постои веќе 15 години.

Нејзината дејност е продажба на производи за домаќинство, хотел-ресторани, кетеринг, бела техника.

Понудените производи се од познати брендови како Luminarc, Bormioli, Bohemia, Westmark, Rigamonti, Metalac, Gorenje, Rohnson, Grundig, Severin, Max, Bosch.
Ви стоиме на располагање со квалитетна услуга.

www.val.mk
 

Не можете да ја најдете вашата нарачка од VAL?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.