Beauty Bar Salon & Spa

Cashback & Shopping Points

  • 2% Cashback + 10% На вашата набавка
  • ПРИФАЌА
    Scan & Go
    myWorld Card
    B2B

Контакт

ОписBeauty Bar Salon & Spa е новоотворен welnes центар кој се наога на Булевар Климент Охридски во центарот на Скопје. Тренди, модерен и урбан амбиент кој нуди професионални фризерски и козметички услуги и третмани. Спа центарот располага со масажен базен ( џакузи) и финска сауна како и комплетно опремен бар кој допринесува кон вибрантната атмосфера.
Повелете на ексклузивни спа третмани во сауна и џакузи, уникатен маникир и педикир со кој добивате шампањ или превкусни коктели по исклучителни цени. Повелете на утринско фенирање со макијато или попладневно релаксирање со шампањ.
 Уникатни полинезиски спа ритуали со Бора бора песочни печати, пилинзи од ванила и егзотична лагуна бања. Физикални и спортски масажи како и длабоко релаксирачки третмани.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Beauty Bar Salon & Spa?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.