Zing food & drink

Cashback & Shopping Points

 • 3% + 4 по 6500 MKD Купување
 • ПРИФАЌА Cashback - картичка B2B

Контакт

 • Контакт
  ул. Раде Кончар бр.5 - Скопје
  Информации и резервации на
  тел: +389 2 3132 145
 • ID на Трговски Партнер
  36300870

Опис

 

Секое утро свежи и вкусни чорби со домашен леб и омлети во ваша желба.
Вашиот деловен ручек, вашето време за пауза искористете го за топла и пријатна атмосфера со уникатни специјалитети од морска риба и свежи морски плодови, тестенини, филе, бифтек, свежи салати, десерти.
За вечерно опуштање во вторник, со Јасмин Ривера, петок со евергрини и поп музика на пијано, виолина и саксафон или сабота со Далматинска песна амбиент кој веднаш ќе ве пренесе до автентичните Јадрански Коноби.

Every morning we offer you fresh and delicious stews with home-made bread and omelettes of your choosing.
For your business lunch or your lunch break choose our warm and comfortable atmosphere to try our unique sea fish specialities and fresh sea food, pasta, fillets, beefsteaks, fresh salads or deserts.
For your evening relaxation choose our Cuban Night with Yasmin Rivera every Tuesday, Friday night with evergreen and pop music on piano, violin and saxophone or Saturday night with music from Dalmatia, an atmosphere that will bring you closer to the authentic Adriatic tavern.
 

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Zing food & drink?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.