Cashback & Shopping Points

  • 3% Cashback + 8% На вашата набавка
  • ПРИФАЌА
    Scan & Go
    myWorld Card

Контакт

Опис

Brick Bar се наоѓа на кејот на реката Вардар позади градскиот стадион. Благодарение на опуштената атмосфера која ја има оваа локација, можете со Вашите пријатели да уживате на кејот на реката Вардар. Тука се организираат различни настани: свирки, dj- сетови, тематски забави... Пробајте ги одличните коктели и препуштете се на уникатната атмосфера.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Brick Eat?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.