Cashback & Shopping Points

 • 3,5% + 1,5 по 6500 MKD Купување
 • ПРИФАЌА myWorld Card

Контакт

 • Работно време
  Понеделник - Петок 07:00 - 20:00
  Сабота 07:00 - 19:00
 • Контакт
  Аптека “СТЕЛА“
  ул. “Ордан Николов“ бр. 11
  (зад стоковната куќа Јавор)
  7000 Битола
  тел. +389 47 224 293
 • Продажно место на Ваучери
   
 • ID на Трговски Партнер
  36300832
 • Card Pick Up
  Можете да получите от този партньор myWorld Card от тип кредитна карта.

Опис

Од своето основање во 1992 година, па се до денес,

нашиот тим, со својата професионалност и стручност

допринесува за поквалитетен и поздрав живот на

своите пациенти!

 

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Apteka Stela?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.