Polo Ralph Lauren

Cashback & Shopping Points

  • 3% + 2 На вашата набавка
  • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.

Опис

Ве молиме покажете го кодот на касата за да може продавачот да го скенира!

Компанијата е основана во 1967 година од страна на познатиот американски дизајнер Ralph Lauren, и е позната по своите препознатливи производи за облека, акцесоари, парфеми и производи за домот, кои го носат логото на поло играчот. Денес, брендот е претставен во повеќе од 500 продажни места во светот, додека во Скопје се наоѓа во Рамстор Мол, Скопје Сити Мол и ГТЦ приземје.

 

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.