Cashback & Shopping Points

 • 2% + 2,5 На вашата набавка
 • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
 • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

 • Работно време
  Понеделник - Вторник, Четврток - Петок 09:00 - 13:00
  16:00 - 20:00
  Среда, Сабота 09:00 - 15:00
 • Контакт
 • Продажно место на Ваучери
   
 • ID на Трговски Партнер
  36300707

Опис


Салон Кирјана е место каде можете да најдете најразлични видови на женски, машки и детски долен веш од програмите на најквалитетните македонски производители, бебешка облека, хулахопки, пижами по мерка за сите возрасти и вкусови, постелнини за бебешки, детски и спални соби, разни видови на прекривачи за седечки гарнитури од кожа и платно. Тука можете да најдете разни парчиња облека за секоја сезона (хеланки, блузи, маици, тренерки итн. Исто така располагаме со најразлични видови на дезени за изработка на завеси.

Со еден збор, повелете во салон Кирјана и уверете се во разновидната понуда и квалитет.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Kirjana?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.