Cashback & Shopping Points

  • 3% + 4 На вашата набавка
  • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
  • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

Услови

Доколку го користите попустот преку Cashback картичката, останатите попусти не важат.

Ви благодариме на разбирањето.

Опис


 SТAGE Caffe во RAMSTORE Mall, повелете и уживајте во највкусните кафиња, сладолед, торти, свежо подготвени овошни сокови, коктели, торти
  ЛОКАЦИЈА - НАДВОРЕШНА тераса, Влез Б -Рамстор (од страната на Стара Железничка станица)

Не можете да ја најдете вашата нарачка од STAGE Caffe?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.