Cashback & Shopping Points

  • 8% Cashback Deal* Сега 8% наместо 3% Cashback Валиден од 02.2.2023 до 01.3.2023
  • * Со Cashback Deal, ги откупувате вашите Shopping Points и ви се припишува повеќе Cashback. За да го направите тоа, мора да имате доволно Shopping Points на вашата сметка на myWorld, кои ќе бидат откупени во myWorld за Cashback Deal.Потоа, вашите Shopping Points автоматски ќе се одземат од вашата сметка на myWorld.

  • ПРИФАЌА
    Scan & Go
    myWorld Card
    B2B

Контакт

Услови

Доколку го користите попустот преку Cashback картичката, останатите попусти не важат.

Ви благодариме на разбирањето.

Опис


 SТAGE Caffe во RAMSTORE Mall, повелете и уживајте во највкусните кафиња, сладолед, торти, свежо подготвени овошни сокови, коктели, торти
  ЛОКАЦИЈА - НАДВОРЕШНА тераса, Влез Б -Рамстор (од страната на Стара Железничка станица)

Не можете да ја најдете вашата нарачка од STAGE Caffe?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.