Cashback & Shopping Points

  • 2% + 1,5 На вашата набавка
  • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
  • ПРИФАЌА myWorld Card

Контакт

Опис


Oxette креира модерен накит, часовници и модни додатоци инспирирани од современата жена.
Продажната мрежа на Oxette е во повеќе од 25 земји низ целиот свет.
Продажни места во Скопје : ГТЦ I кат
                                       ТЦ Скопје Сити Мол

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Oxette?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.